Jemenkodin postar Query
JemenTa'izzSabir Al Mawadim: None
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Sabir Al Mawadim, Ta'izz: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Sabir Al Mawadim, Ta'izz
Qytet :Sabir Al Mawadim
Rajon 1 :Ta'izz
Vend :Jemen
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :13.53176
gjatësi :44.04619
Zona Koha :Asia/Aden
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Sabir Al Mawadim, Ta'izz është e vendosur në Jemen.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Sabir Al Mawadim, Ta'izz,None ©2014 kodin postar Query